Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od roku 2007 jestem szczęśliwą posiadaczką dyplomu lekarza dentysty i od tego czasu działam aktywnie zawodowo.

Chcąc poszerzać horyzonty w 2008 roku rozpoczęłam specjalizację, w trakcie której miałam okazję pracować z bardzo doświadczonymi stomatologami, m.in.w Regionalnym Centrum Stomatologii w Toruniu oraz Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy. W roku 2014 złożyłam egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty z dziedziny stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Dentystą chciałam być od zawsze, mogę śmiało powiedzieć, że mój zawód to moje zamiłowanie. Pracę staram się wykonywać z dużym zaangażowaniem oraz delikatnością, mając na względzie specyfikę zabiegów stomatologicznych. Zadowolenie i uśmiech pacjenta jest dla mnie najważniejszy i daje ogromną satysfakcję.

Oferuję leczenie z zakresu stomatologii ogólnej, endodoncji, a także protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Leczenie bez stresu i bólu:)

Zapraszam serdecznie do gabinetu.

 

 

CERTYFIKATY